Asistovaná reprodukce

Zatímco eBook Průvodce neplodností je úvod do problematiky a měla byste ho číst v případě: „nedaří se mi otěhotnět, co mám dělat?“ EBook Asistovaná reprodukce obsahuje všechny informace, které by se měla dozvědět žena, která se plánuje léčbu v CARu nebo už tam dochází. 

Najdete tu vše, co se týká asistované reprodukce, celý proces léčby krok za krokem. Neváhejte s nákupem i v případě, že už máte nějakou léčbu v CARu za sebou. Jsou tu kompletní informace o všech procesech léčby (možná o některých zatím ani nevíte).  

Píšu o různých laboratorních metodách (k čemu vlastně jsou), pomůžu vám rozhodnout se počtu transferovaných embryí, seznámím vás s darovaným programem (dozvíte se kdo jsou dárci a dárkyně), poradím vám, jak se vyhnout hyperstimulačnímu syndromu i jak se připravit na ET nebo KET a jak se chovat po něm.  Najdete tu i řadu mých osobních postřehů a doporučení, které jsem získala za 20 let práce v několika CARech. 

Asistovaná reprodukce

Co najdete v eBooku?
Informace o tom, co v něm najdete, si přečtěte zdarma zde:

Co mi dal eBook Asistovaná reprodukce?

Jitka S.

Jak si vybrat CAR? Podle čeho? A když už tam člověk je a valí na něj zkratky a cizí pojmy (ET, KET, AH, ICSI, IUI, oocyt, folikul, embryoglue atd), kdo se v tom má vyznat a co si vybrat? A často to jsou vysoké částky ☹

My jsme se s partnerem takto “plácali” po centrech více než dva roky a vždy jen platili a platili a většinou se nic moc nedozvěděli. Když už jsme ztráceli naději, “vstoupila” nám do cesty paní Alenka, která kromě úžasných konzultaci napsala eBook, je celá proces IVF popsán a vysvětlen od A do Z.  A pochopitelně pro laickou veřejnost.

Tohle mít v ruce od samé začátku, vyvarovali bychom se spousty chyb a neztratili tolik času, peněz a hlavně nervů po všech těch nezdarech.

Rozhodne mohu eBook všem doporučit, ať už jste v začátku veškerého rozhodování nebo v už rozběhlém procesu. Najdete tam odpovědi na otázky, které těžko dohledáváte na jednom místě.  

Dekuji paní Alence za vše, co děla, a tím pomáhá mnoha ženám a párům k úspěchu a vytouženému miminku. ☺️

Co o eBooku říkají další čtenáři?

Adriana B.

Sleduji Alenku na sociálních sítí dlouho dobu a také jsme se potkaly několikrát osobně. O pořízení jejího eBooku jsem nepochybovala, protože jsem věděla, že bude stát za to. Výsledek je opravdu parádní. Přehledně zpracované informace, které mi pomohou při naší cestě za miminkem pomocí IVF. EBook má přehledně zpracované jednotlivé části, které Vás provedou každou fází již od počátku a určitě zodpoví mnohé otázky. Alenka ví co dělá a tento eBook stojí rozhodně za pořízení.

Nikola V.

Celý eBook jsem přečetla během jednoho čekání u lékaře. Vše je velmi srozumitelně napsáno i pro ženy, které se s touto problematikou setkávají poprvé a které mohou být z celého procesu zmatené a je toho na ně zkrátka moc najednou. Zde jsou tedy všechny potřebné, a hlavně faktické informace na jednom místě a podány lidskou formou. Doporučuji přečíst všem lidem, které proces léčby IVF čeká nebo se jen chtějí v této problematice velmi rychle zorientovat.

Jana P.

Text jsem přelouskla na 2 sezení. Je praktický, průvodní a srozumitelný. Vše na sebe navazuje a je vysvětleno přesně tolik, kolik je potřeba. Navíc, kdyby cokoli komukoli chybělo, nabízí se další možnosti. Líbí se mi, že jde z textu vycítit i jakási „výzva k akci“. Vahači a pochybovači, případně zklamaní z procesu léčby dostanou, co potřebují, stejně jako nadšení a zvídaví.

Alena Dvořáková | © Copyright 2021 | Patrikorsak.cz |