Nedaří se mi otěhotnět, co s tím?

Cílem průvodce je pomoc ženám lépe se zorientovat se v léčbě neplodnosti. Tento eBook je vhodný pro ženy, které začínají řešit problém neplodnost. Je to úvod do problematiky, najdete tu všechny potřebné základní informace.

Čtenářka Jana vytvořila motto eBooku: 

Jdete na památky, vezměte si mapu. Jdete do centra, vezměte si eBook. Dokonalý průvodce všeho, co vás čeká. Rozptýlí vaše obavy a pomůže vám pochopit. S tímto průvodcem se nemusíte bát v centru zaklepat na jakékoliv dveře, protože víte, co vás tam čeká. 

Občas rozdávám své eBooky jako dárek. Jedna z výherkyň, Káťa, mi napsala:

Reaguji na Váš eBook, který jsem od Vás zdarma získala. Kniha je neuvěřitelně krásně sepsaná pro ženu, která absolutně neví. Líbí se mi, že na každé stránce dáváte klientce/pacientce na výběr. Rozhodnutí necháváte pouze na ní. V celé knize není ani větička, že vy něco říkáte a máte pravdu apod. Tohle čtení jsem potřebovala a přišlo v pravou chvíli. Nemám ráda, když jsem v situaci, kdy nemám na výběr. Knihu doporučuji všem ženám na celém světě 😊

Nedaří se mi otěhotnět, co s tím?​

Co najdete v eBooku?
Informace o tom, co v něm najdete, si přečtěte zdarma zde:

Co o eBooku říkají další čtenáři?

Jana S.

Knihu jsem četla několikrát a je skvělá. Absolvovala jsem již i návštěvu centra v Brně. A super. Jdete na památky, vezměte si mapu. Jdete do centra, vezměte si tento eBook. Dokonalý průvodce všeho, co vás čeká. Rozptýlí vaše obavy a pomůže vám pochopit. S tímto průvodcem se nemusíte bát v centru zaklepat na jakékoliv dveře, protože víte, co vás tam čeká. Moc za eBook děkuji!!

Alena Dvořáková | © Copyright 2021 | Patrikorsak.cz |