Co říkají ženy, které absolvovaly osobní konzultaci?

Na mém instagramu v sekci RECENZE najdete desítky recenzí a příběhů od spokojených klientek.

Jitka S.

Paní Alenka je to nejlepší, co mě v posledních letech na cestě za vytouženým miminkem potkalo. Po 4 marných letech snažení ať už přírodní cestou nebo cestou IVF stále jen samé nezdary. Nejprve sledování ovulace u dr., poté 3x IUI, 3x IVF s vlastními vajíčky, 1x IVF s dárkyní, z toho všeho pouze jedno těhotenství, které bohužel v 8.tt skončilo samovolným potratem, k tomu všemu v CARech spousta nepříjemných zážitků. Když už jsem byla psychicky na dně, „narazila“ na paní Alenku, kterou mi doslova seslalo samo nebe. Poradila mi, co dělat, abych byla v pohodě, doslova mě psychicky znovu nakopla k dalším odhodláním, poradila, co a jak a moje cesta vesele pokračuje dál. Jestli bude konečně úspěšná, se snad brzy uvidí. Všem ženám konzultace s Alenkou z celého srdce vřele doporučuji a MOC DĚKUJI za vše! 😊 Pozn. Zdá se, že cesta úspěšná byla, ale zatím pst…

Veronika N.

Konzultace Alenky bych ráda doporučila všem ženám, které řeší jakýkoli problém s neplodností. Mně Alenka pomohla během jediné konzultace hned s více problémy, které jsem měla. Probraly jsme všechny důležité oblasti neplodnosti. Zaměřily jsme se na to, kde je podle doktorů problém. Opět jsme si o tom povídaly a říkaly si různé možnosti. Alenka mi moc pomohla po psychické stránce. Vyzná se i v alternativních možnostech, což považuji za velké plus. Jsem opravdu moc ráda a jsem vděčná, že jsem na ni „narazila“ na instagramu, protože přesně takovou osůbku jsem na své cestě za miminkem potřebovala a věřím, že mi pomůže dojít až vytouženému miminku. Pozn. Verunka je těhotná a vše je v naprostém pořádku:-)

Petra P.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš čas a včerejší príma večer s Vámi, dodalo mi to odvahu, chuť dál „bojovat“. Respektive věřit, že až bude ten správný čas, malý uzlíček si k nám cestu najde:) Trošku jsem se bála reakce mého přítele na „alternativní“ léčbu, ale i on po sezení s Vámi zhodnotil, že na tom prostě něco bude a bude tomu věřit:) Prostě jedním slovem DĚKUJEME, opravdu hrozně moc!!!

Hanka L.

Po dvou zamlklých těhotenství jsme se rozhodli navštívit centrum IVF,zda by tudy nemohla vést naše cesta k miminku. Nechali jsme si provést vyšetření, vesměs vše nám vyšlo v pořádku. Paní doktorka nám řekla, že IVF by v našem případě nic neřešilo. Chtěli jsme znát ještě další nezávislý názor, tak jsme oslovili paní Alenku. Probrala s námi naší dosavadní cestu a dali jsme dohromady nějaké další vhodné kroky přímo pro nás. Setkání proběhlo v říjnu, pila jsem čaj G, v prosinci jsme navštívila kurz hormonální jógy a v lednu držela v ruce pozitivní test. Na doporučení Alenky i paní doktorky jsem do 12tt podstoupila miniheparinizaci- tj. Injekce každé ráno do břicha, které se při opakovaných potratech doporučují. Nyní už jsem téměř v půlce těhotenství a vypadá to,že miminku se daří dobře.☺️ Moc děkujeme za cenné rady! Pozn. Hanka porodila krásného a zdravého chlapečka:-)

Marcela H.

Já Vám moc děkuji za konzultaci mám teď na to úplně jiný pohled a jsem daleko klidnější. Jste moc příjemná a všechno jste mi krásně vysvětlila😊

Pozn. Marcela už porodila zdravého chlapečka!

Andrea CH.

S paní Alenou jsme si domluvili konzultaci po našem 1IVF, které bohužel nebylo úspěšné. Pomohla nám zorientovat se v informacích, kterých je všude plno, ale bohužel je někdy těžké filtrovat ty podstatné věci. V průběhu našeho druhého IVF jsme spolu všechny kroky konzultovali a věřím, že i díky její podpoře a odborným znalostem se po dvou letech zadařilo a za pár týdnů už nebudeme dva, ale tři.

Pozn: Andrea má krásnou holčičku 😊

Kristýna M.

Milá Aleno, děkuji moc za Vaše rady, moc mi to pomohlo! Aktuálně mám pozitivní test po IUI, hurá!:-) Věřím, že dvě čárky jsou i Vaší zásluhou, bylo pro mě důležité, jak jsem si s Vámi popovídala a probrala vše důležité (a taky čaje G). Pozn. těhotenství pokračuje bez problémů:-)

Průvodce neplodností a asistovanou reprodukcí

Chcete objednat konzultaci?

Alena Dvořáková | © Copyright 2021 | Patrikorsak.cz |

Chci objednat konzultaci