Můj příběh

Přes dvacet let pracuji v oboru neplodnost a asistovaná reprodukce. Vím o něm mnoho a ráda se o své zkušenosti podělím s ženami, které trápí problém s otěhotněním (muže neopomínám, vítám je, chodí ke mně taky 😊)

Co dělám, když nepracuji?

Ty vzácné chvíle věnuji rodině, a hlavně svým 3 úžasným vnoučatům.

Proč jsem se rozhodla vytvořit Průvodce neplodností?

V roce 1998 jsem začala pracovat jako embryolog. V laboratoři a ambulancích několika center asistované reprodukce jsem strávila 13 let. Další osud mě přivedl do managementu několika CARů, nejdřív na jihu Čech, potom v Praze. Znám tedy problematiku ze všech stran.

Celou tu dobu potkávám Vás, ženy, které jejich problém trápí nejen na těle, ale i na duši. Odborníci, které ve zdravotnických zařízeních potkáváte, většinou řeší jen “nemoc”, ale “Vaši duši” moc ne, na to bohužel není čas ☹ Ale já si uvědomuji, že je to taky třeba.

Průvodce neplodností a asistovanou reprodukcí jsem se rozhodla vytvořit proto, abych pomohla ženám se v problematice lépe zorientovat. 

Moc ráda propojuji klasickou medicínu s alternativní. Pracuji s bylinkami, s rehabilitačními metodami, s jógou a s dalšími terapiemi. 

Celostní přístup je pří léčbě neplodnosti moc důležitý. A velmi účinný!!!

Při poradenství vždy respektuji individuální preference každého z Vás.

Alena Dvořáková | © Copyright 2021 | Patrikorsak.cz |