Dnes není problém jakékoliv informace, tedy i o léčbě neplodnosti, „vygooglit“. Ale informací je moc a často si protiřečí. A Vy nevíte, která informace je správná a pro Vás vhodná. A tak se dostáváte do začarovaného kruhu a obav, jestli neinvestujete čas a peníze do věcí, které Vám moc nepomůžou.

Previous
Next

Jak si s tím tedy poradit? Snadno, přijďte ke mně na konzultaci.

Já Vám pomohu se zorientovat nejen v informacích z diskusních fór, ale i ve Vaší dosavadní léčbě, ve výsledcích, lékařských zprávách a spermiogramech.

A poradím Vám, jak dále.

Poradím Vám dobré bylinky vhodné pro Vás vzhledem k anamnéze, užitečné vitamíny, doplňky stravy, dietní opatření a cvičení pro podporu plodnosti přímo Vám na míru.

Poradím Vám, jestli je dobré to ještě zkoušet přirozeně nebo je už čas na léčbu v CAR.

Poradím Vám ty nejlepší specialisty a CARy.

Pokud odmítáte asistovanou reprodukci, plně to respektuji a poradím Vám, jak i tak snažení podpořit.

Pokud se léčíte v CARu, kompletně Vás připravím na léčbu tak, že se v něm budete cítit komfortně (budete rozumět terminologii, metodám léčby i ceníku) a celou léčbou Vás budu podle potřeby provádět.

Pomohu Vám zorientovat se nejen v léčbě neplodnosti, ale v „sama sobě“, ujasníte si priority i cestu, kam směřujete

Budeme řešit Vaše obavy a starosti, pokusíme se se najít, identifikovat a odstranit možné psychické bloky.

Jaké poskytuji konzultace a ceník:

Konzultace je velmi intenzivní, dvouhodinová, potkáme se osobně v Praze nebo při videocallu. Odnesete si mnoho informací, doporučení a plán dalšího postupu. Navíc spoustu motivace a klidu. V ceně konzultace je písemný výstup z našeho setkání a moje další péče a doprovázení, můžete mi kdykoliv napsat, budu Vám k dispozici radou i motivací.

cena   –   3 400 Kč

Při kombinaci emailové a telefonické konzultace Vám pošlu anamnestický dotazník. Vy ho vyplníte a pak se potkáme při cca 40 minutovém telefonátu, kde vše probereme a zodpovím Vaše dotazy.

 cena   –   2 100 Kč

Při kombinaci emailové a telefonické konzultace Vám pošlu anamnestický dotazník. Vy ho vyplníte a pak se potkáme při cca 30 minutovém telefonátu, kde vše probereme a zodpovím Vaše dotazy.

 cena   –   1 900 Kč

Telefonická konzultace neslouží ke zpracování terapeutického plánu, je to krátká, cca 20 až 30min konzultace, kterou poskytuji v případech, kdy už znám anamnézu z předchozí práce s klientkou.

cena – 800 Kč

Je vhodná v určitých případech po předchozí domluvě.

 cena – 1900 Kč

Další osobní nebo videocall konzultace (cca 1 hodina)

 cena – 1 800 Kč

Cca 1 hodina, může být i delší.

Cena za 1 hodinu – 1800 Kč

Budu vám k dispozici radou a podporou při vašem IVF. Můžete mi psát dotazy, na
které budu přednostně odpovídat. Budeme si telefonovat, vše vám vysvětlím, abyste
se v léčbě snadno zorientovala a cítila komfortně. Doporučím vám vhodné laboratorní metody podle aktuální situace. Podpoře při IVF musí předcházet osobní nebo email + telefon konzultace, abych se seznámila s vaší anamnézou. 
Cena je za 1 IVF cyklus včetně KETů, které budou následovat.

Cena – 2900 Kč

Chci objednat konzultaci

Petra P.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš čas a včerejší príma večer s Vámi, dodalo mi to odvahu, chuť dál „bojovat“. Respektive věřit, že až bude ten správný čas, malý uzlíček si k nám cestu najde:) Trošku jsem se bála reakce mého přítele na „alternativní“ léčbu, ale i on po sezení s Vámi zhodnotil, že na tom prostě něco bude a bude tomu věřit:) Prostě jedním slovem DĚKUJEME, opravdu hrozně moc!!!

Alena Dvořáková | © Copyright 2021 | Patrikorsak.cz |