Důležité:

Moje osobní konzultace o léčbě neplodnosti nejsou koučování, ale mentoring. Tady jsem v pozici mentora a odborníka, který Vám poradí, jak zlepšit svoje snažení o miminko. Ale některé ženy, které se mnou takto pracují, ke mně na koučování chodí. Dobře se to propojuje.

Pokud byste měli zájem o koučování u mě, napište mi.

Od letošního září jsem certifikovaný kouč 😊

Před časem jsem se rozhodla vstoupit do nějakého terapeutického výcviku. Při osobních konzultacích s Vámi často narážíme na velmi osobní témata a chtěla jsem být i v tomto směru lépe teoreticky připravená. A ruka osudu a dobrá rada mě přivedla ke koučování.

Výcvik jsem absolvovala u těch nejlepších, tedy ve společnosti QED group u Radvana Bahbouha. A rozhodně jsem neprohloupila. Radvan, kromě toho že je psycholog, kouč a pedagog, je taky matematik, filozof a úžasný a inspirující (prostě renesanční) člověk. 

Co je to tedy koučování?

Koučování je metoda osobního a pracovního rozvoje, jehož cílem je nejen naplnění klientova výkonnostního potenciálu, ale i zvýšení osobní spokojenosti. 

To říkají příručky o koučování. Já bych Vám ho ale ráda představila trochu osobněji. Je neuvěřitelné prospěšné strávit hodinu s někým, kdo Vás vyslechne a naučí Vás přemýšlet nad životem, starostmi a Vaším cílem trochu jinak. Kouč Vám totiž nikdy neřekne, co a jak máte dělat. Jednoduše znějícími otázkami Vás ale přivede na cestu k cíli, která bude jen VAŠE. Nikoho jiného, a proto Vás zavede k cíli mnohem lépe. Protože každý potřebujeme svoji cestu a „radilové, kteří všechno ví nejlépe“ nám často moc nepomůžou. A časem se naučíte se sebekoučovat, tedy pracovat se sebou sami. Klást si správné otázky a hledat vnitřní motivaci na cestě za dalšími cíli.

Sama jsem koučováním prošla a byla jsem moc překvapená, jak účinná a zajímavá metoda to je.

Cca 1 hodina, může být i delší.

 Cena za 1 hodinu – 1500 Kč

Adriana B.

Moc děkuji za možnost absolvovat koučovací sezení pod Vaším vedením. S Alenkou jsme se poprvé potkaly při cestě mé a mého muže za miminkem. V rámci rozhovoru s Alenkou vyplynulo několik věcí, které stály a bližší prozkoumání. Domluvily jsme se proto na dalších schůzkách za účelem koučování. Hodně jsme řešily můj time-management, který nebyl příliš šťastný a vyčerpával mne. Pod Alenčiným vedením jsem si konečně uvědomila, proč některé věci dělám, její pomůcky mi pomohly najít si svoji cestu, která pro mne bude méně vyčerpávající a vnese mi do života více klidu. Alenko, moc děkuji.

Chci objednat koučování

Alena Dvořáková | © Copyright 2021 | Patrikorsak.cz |